Cześć!
Dzisiaj chciałabym poznać Twoją opinię i parę sugestii odnośnie wyzwania, które pojawi się na blogu w maju. Temat: ŻYCIE: zmiana nawyków, poprawa jestestwa, dokonywanie świadomych wyborów - dosłownie wszystko co chciałbyś wiedzieć, aby zmienić swoje życie na lepsze. Dlatego też potrzebna jest mi Twoja pomoc w stworzeniu wyzwania, które sprawi, że wszystkim nam będzie żyło się lepiej!
No to do dzieła!
 
Pierwsze i najważniejsze pytanie. Które obszary Twojego życia chciałbyś zmienić najbardziej? Czego chcesz się nauczyć? Jakiego typu wyzwania Cię interesują? Potrzebujesz motywacji? Zorganizowania się? Zmiany nawyków żywieniowych? Większej ilości ruchu? 
* ankieta jest anonimowa, więc pisz śmiało co Ci leży na sercu! :)

 
Jaka forma wyzwania najlepiej Ci odpowiada? Mnie przyszły do głowy dwa rodzaje, być może jednak masz jakieś lepsze rozwiązanie - koniecznie daj znać w ostatnim podpunkcie! :)


 
Całość chciałabym podzielić na 4 obszary życia, które według mnie są najważniejsze. Może masz jakiś inny pomysł, który powinnam również wziąć pod uwagę?


 
W tym pytaniu, chciałabym abyś zaznaczył najbardziej interesujące Cię tematy odnośnie ZDROWIA, a także dopisał Coś od siebie :)


 
Teraz czas na odpowiedź odnośnie RELACJI Z INNYMI. Kto jest dla Ciebie ważny? Z kim chciałbyś poprawić relacje? Jak to zrobić? Proszę zaznacz, które tematy Cię najbardziej interesują.


 
Kolejny temat to... MISJA ŻYCIOWA. Posiada ją każdy, a niewielu zdaje sobie z Tego sprawy. A Ty, wiesz do czego zmierza Twoje życie?


 
Ostatnim obszarem jaki chciałabym poruszyć w moim wyzwaniu jest ROZWÓJ - coś, bez czego ciężko cokolwiek w życiu osiągnąć. Jaki jest Twój stosunek do rozwoju? Uczysz się, czy osiadłeś na laurach?


 
To teraz kluczowe pytanie: podejmiesz się wyzwania?

     
 
Na ile oceniasz niniejszą ankietę? (7 kotów przynosi szczęście!)
 
To już jest koniec. Szczerze powiem, że bardzo podoba mi się tworzenie ankiet i używanie ich jako formy poznania moich czytelników. Mam nadzieję, że Tobie również przypadła do gustu (no przyznaj, że te koty były urocze :P). Jeżeli chcesz się nią podzielić z innymi, którzy mogliby przyczynić się do rozwoju wyzwania, to gorąco do tego zachęcam. Poza tym miło mi będzie, jak od czasu do czasu wpadniesz na bloga (http://evamaria.li/) i zostawisz komentarz! Poniżej zostało jeszcze trochę miejsca na Twoje osobiste refleksje i rzeczy, którymi chcesz się ze mną podzielić. Do przeczytania!

Dziękujemy za wypełnienie naszego formularza
A teraz stwórz swój własny typeform — darmowy i śliczny
Stwórz swój <strong>typeform</strong>...
Powered by Typeform